Президента Георги Първанов и еврокомисаря Меглена Кунева уважиха откриването на Петата световна среща на българските медии в аулата на Софийския университет „Св. Климент Охридски”. Генералният директор на Българската телеграфа агенция откри форума, чиято тема е: "Накъде в реалното, виртуалното и информационното пространство:туризмът, високите технологии и медиите - българските аргументи срещу кризата". 17.05.2009 |