Събития
Ветерани поднесоха венци по случай Денят на победата
|
Днес, ветерани от Втората световна война поднесоха цветя и венци пред паметника на Съветската армия и Братската могила в Сливен. Поводът е 54 години от разгрома на Германия и края на най-голямата война в историята на човечеството. 09.05.2009 |
|
Share |
|