"АББА фивър", имитаторите на великата шведска четворка, пристигнаха днес в Града на люляците, за да вземат участие във втората вечер на „Ловеч Парти Фест 2009”. Гостуващата група нашумя наскоро с евъргрийните на класиците, които озвучиха мюзикъла "Мама Миа!". 07.05.2009 |