Тежка катастрофа тази нощ отне живота на двама седемнадесетгодишни младежи в ловешкото село Градежница. Около четири часа след полунощ, „Пежо 406” управлявано от неправоспособният и непълнолетен А.М. от същото село, навлиза в двора на частен дом и се удря зверски в електрически стълб. На място загиват спътниците на шофьора - 17 – годишни момче и момиче. Водачът е с черепно-мозъчна травма, с опасност за живота. По предварителна иформация А.М. е карал с несъобразена с мократа пътна настилка скорост, загубил е контрол над автомобила и вследствие на това е настъпила катастрофата.
02.05.2009 |