Волейболистите на ЦСКА се класираха на финала за Купата на България, след драматична победа над „Левски-Сиконко” с 3:2 (25:21, 19:25, 13:25, 25:21, 17:15) в първата полуфинална среща играна в зала "Васил Левски" в Пазарджик. Съперник на „червените” в днешния финал ще бъде отборът на „Марек Юнион Ивкони”, които отстраниха носителя на трофея от миналата година ЛукОйл-Нефтохимик с 3:1 (25:22, 25:18, 11:25, 25:22) във втория полуфинал на турнира. 02.05.2009 |