Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Графа и Акага се пуснаха по диско вълната
Владимир Ампов – Графа и Акага се пуснаха по диско вълната с новото си съвместно парче „Диско парти”. В столичният пиано бар “Big Apple” популярните родни музиканти изпълниха на живо общия си проект и представиха видеоклип към песента. Средностатистическия меломан веднага би се опитал да съотнесе саунда на „Диско парти” към някой от периодите на жанра диско, но това е почти невъзможно в случая. Акага музикално са заформили парчето на основата на любимото им латино плюс фънк, а Графа е сътворил текст някак си по тинейджърски наивен, наподобяващ „Мандарини”. Ако при положение пък, че песента излиза с вчерашна дата и трябва да носи идеята на съвременния клубен саунд нещата съвсем се разминават с европейските музикални тенденции. Иначе невръстните малчугани заели централно място на сцената в “Big Apple” се зарадваха искрено на „Диско парти”. Промоцията на новото видео уважиха рапърът Кристо, Галя, екс вокалът на „Гравити Ко” Явор Захариев, Свилен от „Остава”, Весела Бонева.
30.04.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz