С поклонение пред Паметника на загиналите арменци в геноцида приключиха събитията, предвидени за отбелязване на годишнината от мрачното събитие. Венци и цветя поднесоха кметът на Бургас Димитър Николов, областният управител Любомир Пантелеев, представители на арменската общност в морския град и общественици.
25.04.2009 |