Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Софи Маринова и Устата пяха на празника на ромите в Благоевград
Oбщина Благоевград организира днес по случай Деня на ромите фестивал на ромската песен - Деца на слънцето. Акцент в програмата му е концерта на Софи Маринова и Устата.  Зала "Яворов" се изпълни до краен предел от фенове на изпълнителите. Софи Маринова и Устата напуснаха за няколко часа „ВИП Брадър”, специално за програмата, посветена на Международния ден на ромите. В надсвирването на фестивала на ромската песен "Деца на слънцето", се включиха музиканти и изпълнители от Благоевград, Гоце Делчев, Симитли, Петрич, София и Самоков. Със свои изпълнения на ромския фест се изявиха и детските състави на IX- ОУ “Пейо Яворов”, СОУИЧЕ “Св. Климент Охридски”, ЦДГ №2 “Света Богородица” и ЦДГ №11 “Здравец”. Всички участници получиха грамоти, а най-малките комплекти за рисуване, осигурени от община Благоевград.
08.04.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz