Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Община Габрово мобилизира служителите си начело с кмета в почистването на града
Кметът на Община Габрово Томислав Дончев даде личен пример днес в инициативата по почистването на града, като обу гумени ботуши и взе активно участие в събирането на отпадъци по брега на река Янтра.  В групата се включиха още заместник – кметът Добрин Савчев, секретарят Николай Сираков, ръководителят на Общинския инспекторат Климент Кунев и 20-тина души от администрацията на местната община. Екип на заместник - кметът Нели Савчева – дирекциите „Образование и култура” и „Здравеопазване и социални дейности” почистиха района около Дома на културата „Емануил Манолов”. Дирекциите „Благоустрояване и строителство” и „Устройство на територията” засадиха 50 метра жив плет на площадката срещу блок „Катюша”. Под ръководството на заместник - кметът Таня Христова също жив плет засадиха служителите от дирекция „Устойчиво развитие” и Отдел ГРАО на Община Габрово.

Екипът на заместник - кметът Калинка Пенева – дирекциите „Финансово - счетоводна”, „Местни данъци и такси” и „Общинска собственост и стопанска дейност”, подкрепени от дирекция „Административно - правно и информационно обслужване” почистиха парка „Баждар”. Общинските съветници, начело със своя председател Валери Василев за втора поредна година се погрижиха за детската площадка над Любовната чешма.


04.04.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz