 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Община Габрово мобилизира служителите си начело с кмета в почистването на града
|
Кметът на Община Габрово Томислав Дончев даде личен пример днес в инициативата по почистването на града, като обу гумени ботуши и взе активно участие в събирането на отпадъци по брега на река Янтра. В групата се включиха още заместник – кметът Добрин Савчев, секретарят Николай Сираков, ръководителят на Общинския инспекторат Климент Кунев и 20-тина души от администрацията на местната община. Екип на заместник - кметът Нели Савчева – дирекциите „Образование и култура” и „Здравеопазване и социални дейности” почистиха района около Дома на културата „Емануил Манолов”. Дирекциите „Благоустрояване и строителство” и „Устройство на територията” засадиха 50 метра жив плет на площадката срещу блок „Катюша”. Под ръководството на заместник - кметът Таня Христова също жив плет засадиха служителите от дирекция „Устойчиво развитие” и Отдел ГРАО на Община Габрово.
Екипът на заместник - кметът Калинка Пенева – дирекциите „Финансово - счетоводна”, „Местни данъци и такси” и „Общинска собственост и стопанска дейност”, подкрепени от дирекция „Административно - правно и информационно обслужване” почистиха парка „Баждар”. Общинските съветници, начело със своя председател Валери Василев за втора поредна година се погрижиха за детската площадка над Любовната чешма.
04.04.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|