Легендарната група "Сребърни криле" изнесе двучасов концерт в Кюстендил снощи. Шоуто е част от инициативата „Зона 50 – без визи". Въпреки снега около 1000 зрители проследиха на площад „Велбъжд” изпълненията на 33 -те парчета, сред които гости от Сърбия и Македония. Това е третото издание на концертите в подкрепа на идеята за свободно движение на живеещите от двете страни на границата на България с Македония и Сърбия. След изпълнението на "Сребърни криле" концертът завърши със заря. 22.03.2009 |