 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Станишев направи първа копка на летището в Пловдив
|
Премиерът Сергей Станишев и министърът на транспорта Петър Мутафчиев направиха първата копка на новия терминал на летището в Пловдив. След ремонта летището ще увеличи капацитета си четирикратно, като годишно ще приема половин милион пътници. То ще може да обслужва едновременно два пъти повече самолети в сравнение със сега, след като стоянките за тях бъдат увеличени с шест. Проектът е част от антикризисната програма на правителството, като опит за привличане на инвеститори и концесионери в транспортния сектор. 23.02.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|