Футболистите от академия „Литекс”, подкрепени от своите треньори и голяма група фенове опитаха да почистят терена на тренировъчното игрище в комплекс Салито, за да стане факт контролата с „Видима Раковски”. По програма ловчанлии трябваше да излязат днес в 14 часа срещу съседите от Севлиево в приятелски мач, който да бъде и официално представяне на отбора за пролетния полусезон. Ръководството на „Литекс” прецени, че условията за футбол са неподходящи и съществува риск от контузии за играчите.
21.02.2009 |