С панихида в храма "Св. Св. Петър и Павел" започна отбелязването на 136-та годишнина от обесването на Васил Левски, на която присъстваха кметът Славчо Атанасов, районният кмет Райна Петрова, общински съветници, много граждани. Всеки от тях запали свещичка за душата на Апостола. По-късно паметната дата събра много хора, за да отдадат своята почит пред паметника на Левски в Бунарджика. 19.02.2009
Пловдив - Почитане паметта на Апостола 19.02.2009 тегло: 455 KB
размери: 1500X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Областният управител Тодор Петков, кметът Славчо Атанасов и началникът на пловдивския гарнизон
Пловдив - Почитане паметта на Апостола 19.02.2009 тегло: 528 KB
размери: 1500X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Свещеници отслужват панихида в храма "Св.Св. Петър и Павел"
Пловдив - Почитане паметта на Апостола 19.02.2009 тегло: 535 KB
размери: 1500X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Представители на комитет "Родолюбие" поднасят венец
Пловдив - Почитане паметта на Апостола 19.02.2009 тегло: 554 KB
размери: 1500X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Свещеници от храма "Св. Св. Петър и Павел" поднасят венец
Пловдив - Почитане паметта на Апостола 19.02.2009 тегло: 742 KB
размери: 1500X2000 px
автор: www.plovdiv24.com Граждани поднасят цветя пред паметника на Апостола