Полицаите остават недоволни от предложенията на ръководството на МВР. Това съобщи на пресконференция днес контактната група, излъчена от протестиращите полицаи. В полицейските форуми днес активно се обсъждат нови протести пред парламента на 15 март, съобщава Дарик. Контактната група обаче, не потвърди тази информация, но отбеляза, че има няколко различни начини, по които смятат да накарат МВР да приеме техните искания. Едно от основните искания на полицаите е увеличаване на заплащането в сектора. 09.02.2009 |