По случай Деня на будителите – 1 ноември, читалище “Хаджи Димитър” в Сливен организира празничен концерт. Смесен камерен състав при читалището и танцов състав "Българка" зарадваха със своите изпълнения местната публика. По време на събитието, организаторите наградиха пенсионирани учители от квартал „Клуцохор”. 31.10.2008 |