Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Кръв, сблъсъци, комоцио, червени картони и четири гола сътвориха в контрола ЦСКА и „Славия”
След много груби единоборства, кървави сцени, червени картони и четири гола ЦСКА и „Славия” завършиха 2:2 контролата помежду си,  играна на клубната база на шампионите в Панчарево пред 150 зрители. През първото полувреме двата тима направиха интересна игра украсена с два гола. Зе Руи от воле опъна мрежата на „белите” още в първата минута. Престоят на португалският атакуващ халф на терена се оказа кратък, тъй като в 8 - та минута, провокиран от расистка обида на Мартин Керчев, тръгна да се саморазправя и получи червен картон. В 36-ата минута влезлият като резерва национал Владо Манчев със странична ножица застраши вратата на Данчо Господинов, но топката излезе в аут. В края на полувремето бранителят на „Славия” Боби Павлов се сблъска с нападателя на ЦСКА Евгений Йорданов и обагри терена в Панчарево с кръв. В последната минута на първата част Ники Петров засече отлично центриране на Керчев и Славия изравни резултата. Второто полувреме славистите започнаха по-активно, но Тодор Колев пропусна идеална възможност сам срещу резервния вратар на домакините Иван Караджов. В 65-ата минута Да Коща изведе през центъра исландския нападател Гунлаугсон, който вкара за 2:1. Малко преди края, в 86-ата минута Керчев възстанови равенството. На самият финал на двубоя се разиграха грозни сцени, с главно действащо лице Дениран Ортега от „Славия”. Първо нигериецът вкара зверски шут в главата на Ели Маркес, а малко след това и лакът в лицето на Да Коща. Съдията Александър Костадинов се видя принуден да покаже на Дениран директен червен картон.