Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

“Литекс” надигра Черно море с 1:0 в Ловеч
“Литекс” победи с 1:0 “Черно море” и се върна на третото място в класирането. Капитанът Ивелин Попов отбеляза единствения гол в 54-ата минута.  Том проби отдясно, центрира в наказателното поле, но французинът Нифлор уцели гредата. Попов притича и с глава прати топката в мрежата. През първото полувреме „Литекс” имаше превъзходство, но само веднъж застраши по-сериозно вратата на Илчев. Нифлор получи топката в наказателното поле на гостите и останал съвсем сам срещу вратаря, стреля в аут. След почивката събитията на терена бяха по-интересни. Уилфред Нифлор направи нов голям пропуск в 80-ата минута, като не успя да прати топката в празната врата. „Черно море” на два пъти имаха сериозни шансове за гол, но Йордан Юруков не се възползва от подарък на Седрик Камбон. Отново Юруков бе близо до попадението в последните минути. Тогава негов удар от фаул срещна напречната греда.