Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

“Литекс” разби с 5:3 „Левски” в мач между дублиращите състави на двата клуба в Ловеч
“Литекс” разби с 5:3 „Левски” в мач между дублиращите състави на двата клуба в Ловеч и по този начин "оранжевите" си върнаха за загубата на стадион "Георги Аспарухов" с 0:2 в събота. До 65-та минута домакините водеха с 5:0, като направиха за смях стража на "сините" Даниел Киш. 16-годишният бразилец Диего вкара два гола - в 15-та и 62-та минута за домакините, а по веднъж се разписаха Цветанов, Дубала и Бибишков. На два пъти и гредите помогнаха на стража на "сините". Аседо от „Литекс” получи втори жълт картон и остави "оранжевите" с човек по-малко на терена. Футболистите на „Левски” се възползваха от численото си превъзходство и успяха да направят загубата си по-почетна. Мариан Огнянов намали на 5:1 в 75-та минута, а Яшар в 78-та и Чакъров в 90-та оформиха крайното 5:3. За домакините играха предимно юноши от школата на клуба плюс Дубала и Бибишков, а за Левски от основния състав на терена бяха Кръстовчев, Киш, Огнянов, Яшар и Зизов. "Сините" останаха с 16 точки и изпуснаха лидерската си позиция в първенството, където поведе „Локомотив” Мездра.