Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

„Клетката” - София спечелиха „Каменица ФЕНкупа’08”
Играчите от „Клетката” - София спечелиха шестото издание на единствения турнир по футбол за непрофесионалисти „Каменица ФЕНкупа’08”.  На финала те надвиха съперниците си „Трите мечки” – Шумен, миналогодишният шампион в надпреварата, с резултат 2:0 след изпълнение на дузпи. През 2007 година същите два отбора се изправиха един срещу друг на Големия финал, но тогава шуменските фенове успяха да грабнат титлата. Първенците от “Клетката” се пребориха за Голямата награда в турнира - възможност да гледат на живо дербито между „Барселона” и „Реал” Мадрид. Трети се наредиха „Докторите” от Плевен, които победиха феновете от „Атлетик” – Бургас. Всички призьори бяха наградени от генералния директор на „Каменица” АД Анатолий Попов. Днес бяха връчени още две отличия. Първото от тях отиде при най-добрия отбор по джитбол. Първи се наредиха играчите от „Слънце” Хасково, победили съперниците си от „Джит бойс” Варна. На трето място останаха „Пирин” Благоевград”, които се наложиха над „Шок и ужас” Плевен в борбата за третото място. Другият приз отиде при Добромир Златев от София, победител в конкурса „Каменица ФЕНснимка”, спечелил най-много точки след гласуване в интернет. Добромир Златев получи хладилник, пълен с бира „Каменица”. От негово име наградата днес прие Пламен Миланов.