Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

“Литекс” и “Черноморец” завършиха 2:2
„Литекс” и „Черноморец” завърши 2:2 снощи в мач от 6-я кръг в А група. Три дузпи, едната пропусната и общо четири гола видяха близо 600 зрители на градския стадион в Ловеч. През първото полувреме за отбелязване е гредата, която тресна Ивелин Попов от „Литекс” в 39-та минута. Втората част започна изключително бурно и домакините откриха резултата само две минути след подновяването на играта. Вратарят на „Черноморец” препъна Ивелин Попов в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Вилфред Нифлор с шут в долния десен ъгъл реализира 1:0 за домакините. В 64-та минута съдията пак посочи бялата точка, но този път пред вратата на „Литекс”, заради игра с ръка на Манолев в наказателното поле. Любенов изпълни 11-метровия наказателен удар и направи резултата 1:1. Само 4-ри минути по-късно Александър Стоймирович проби по-левия фланг, центрира и Мишел Мошкиду направи 1:2 за гостите от морето. В последните минути „Литекс” и Нифлор реализира второто си попадение след центриране на Карлос Томе. В продължението съдията Игнатов свири трета дузпа в срещата и втора в полза на „Литекс” за фаул срещу Емил Ангелов. Зад топката застана Ивелин Попов, който обаче не успя да преодолее Стоянов.