Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

ЦСКА победи „Спартак” Варна с класическото 3:0
ЦСКА постигна трета победа във футболното първенство на „А” футболна група.  „Армейците” надиграха без много усилия Спартак, Варна с 3:0. Шампионите доминираха през цялото време и с гол през първата част и два през втората, спечелиха трите точки. Зе Руи откри головата сметка с попадение в 18-ата минута, а Йордан Тодоров и Удожи добавиха по още едно съответно в 59-ата и 78-ата минути. С тази победа ЦСКА оглави класирането на „А” група, макар и само за 24 часа.