Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Спартак (Варна) направи равен мач със Сливен на свой терен
"Спартак" посрещна като домакин отбора на "Сливен 2000" в морската столица  във футболната среща от "А" група. Отборите на Спартак (Варна) и Сливен направиха равенство 2:2 в мач от 3-ия кръг на първенството на „А” група, предаде репортер на радио „Фокус”-Варна. Гостите откриха първи с гол на Велев в 15-ата минута. Две минути по-късно играчът на варненци Велимир Иванович бе съборен и съдията Александър Костадинов отсъди дузпа. 11-метровият наказателен удар реализира бразилеца Даниел Моралес. Възпитаниците на Драголюб Симонович поведоха отново в резултата в 26-ата минута. След центриране от фуал, топката попадна в Исмаил Иса и той с глава реализира попадението. Спартак изравни в 47-ата минута, когато Моралес сам срещу вратаря прати топката в мрежата на Чавдаров.