Близките на загиналите във влака София - Кардам ще регистрират гражданско сдружение, за да обединят усилията си в търсенето на истината за трагедията, това обявиха днес в Добрич. След среща между близките на осем от жертвите и трима представители на фондация „Ангелите от Лим” е открита сметка за набиране на средства за близките им. 16.04.2008 |