Събития
Два автомобила се забиха в Орлов мост
|
Автомобили БМВ и Нисан Алмера катастрофираха снощи към 22.30 на Орлов мост в столицата. След отнемане на предимство е последвал страничен сблъсък, в следствие на който и двата автомобила са се блъснали челно в колоните на моста. Нанесени са само материални щети. 21.02.2008 |
|
Share |
|