Събития
Сливен отбеляза 130 години от освобождението от османско иго
|
На площад "17 януари" в Сливен свещеници отслужиха заупокойна молитва и благодарствен молебен в памет на загиналите герои за освобождението на града от османско иго. Граждани поднесоха венци и цветя в памет на героите, отдали живота си за освобождението на града. 17.01.2008 |
|
Share |
|