Граждани изпълват днес до краен предел данъчното подразделение на столичната улица „6-ти септември”, за да се вместят в крайния срок, в който регистрираните по Закона за ДДС, трябва да подадат справка-декларация за ДДС , дневници и информация на магнитен носител и да внесат в републиканския бюджет дължимия ДДС за месец декември 2007г. 14.01.2008 |