Събития
Добрич залят от боклук
|
Десетки контейнери във всички райони на Добрич не са извозвани от миналата година. Вече на много места се образуват сметища. Оправдание е падналия сняг, а боклукът на Добрич се извозва от фирма “Шеле”, която е и концесионер за почистване на снега през зимата. 06.01.2008 |
|
Share |
|