 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Децата от „Център за работа с деца от улицата” отпразнуваха Никулден
|
Децата от „Център за работа с деца от улицата” отпразнуваха Никулден днес. Съвместно с ученици от Професионалната гимназия по туризъм, те представиха традиционни рибни ястия и обичаи. Освен Никулден децата почетоха и празника на Бургас – 6-ти декември. 04.12.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|