Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Шевролет Корвет се разби в центъра на Бургас
Шевролет Корвет кабрио се разби в центъра на Бургас на оживеното кръстовище до ЖП Гарата снощи. По информация на очевидци, явно неопитният шофьор, подал „мръсна” газ на светофара, при което загубил управление над мощния автомобил и се забил в стълба точно до пешеходната пътека. Няма жертви, а шофьорът и спътникът му са откарани в болница, но без сериозни наранявания. По непотвърдена информация, автомобилът е нает от фирма за “Rent-a car” от София.
14.10.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz