Събития
Двадесет екипажа ще стартират в оф-роуд състезанието „София Трофи 2007”
|
Около двадесет екипажа ще стартират днес в „София Трофи 2007”, предпоследен кръг от шампионата по оф-роуд. Това обявиха на пресконференция организаторите от спортен клуб „Hot Extreme-SBK”, Дисислав Станчев и Маргарита Стайнова. Официалният старт е тази вечер от паркинга пред Централните Хали в столицата и ще премине през Витоша, Плана, Стара планина и Средна гора с продължителност три дни. Най-атрактивен за публиката ще е затвореният кръг в неделя при Езерото за спортен риболов в Бистрица. 10.10.2007 |
|
Share |
|