Събития
Етно-джаз групата „Лаутари” изнесе концерт в София
|
Полската етно-джаз група „Лаутари” изнесе концерт в зала „Люмиер” на НДК снощи. Програмата на групата черпи вдъхновение от музикалните традициите на Балканите, Кавказ и нагласата на циганските виртуозни лаутари. Квартетът е в състав Мачей Филупчек-цигулка, Збигнев Ловжил-пиано, Михай Жак-кларнет, флейти и Роберт Шивак-перкусии 08.10.2007 |
|
Share |
|