Служителите от областна дирекция "Земеделие и гори" започнаха ефективна стачка в Бургас. От общо 13 поделения в момента стачкуват 6 - Бургас, Средец, Ново Паничарево, Малко Търново, Кости и Звездец. До края на работния ден се очаква да се включат и останалите поделения. Присъединяването се е забавило, тъй като трябва да спазят процедурата по обявяването на протестните си действия.
04.10.2007 |