Със спектакъл на ансамбъл „Българе” кандидатът за кмет на Пловдив на коалиция ГЕРБ-ВМРО Славчо Атанасов откри предизборната си кампания. Стотици се събраха снощи в Античния театър, за да видят кандидатите за кмет и на районите „Източен”, „Западен”, „Северен” и „Тракия”. Кампанията в Пловдив откри лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов. 03.10.2007 |