Започна четвъртият международен бизнес форум „Инвестиции в околната среда за по-добро качество на живот”
Днес в НДК започна четвъртият международен бизнес форум „Инвестиции в околната среда за по-добро качество на живот”. Форумът откри зам.-министърът на околната среда и водите Чавдар Георгиев. В откриващата сесия участваха още председателят на Български икономически форум Георги Табаков, председателят на борда на директорите на „Свилоза” АД Красимир Дачев, главният изпълнителен директор на „Софийска вода” Грег Ендемано, Никола Ружински, Мари Ваксеваниду. 02.10.2007